Usługi

Ortodoncja Invisalign®

Dentosfera jest jednym z nielicznych gabinetów w Polsce, w którym można wyprostować zęby przy pomocy aparatów 

Prostsze zęby nawet po 3 miesiącach*

Efektywnie, delikatnie i precyzyjnie

Każda innowacyjna cecha systemu Invisalign służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego przez Ciebie uśmiechu. Właśnie dlatego miliony osób skorzystały z naszych zdejmowanych, niemal niewidocznych nakładek i w ten sposób odmieniły swoje życie. Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do nowego uśmiechu.

*Źródło: https://www.invisalign.pl

Uśmiech uszyty na Twoją miarę

Leczenie z Invisalign obejmuje korektę nieprawidłowego położenia zębów przy pomocy alternatywnych dla aparatu stałego płytek estetycznych, tzw. alignerów (czyt. elajnerów). Jest to nowoczesna, a jednocześnie potwierdzona klinicznie metoda leczenia wad zgryzu (ponad 4 mln wyleczonych pacjentów na całym świecie). Już w dwa tygodnie po pierwszej wizycie, na której pobiera się wyciski aktualnego stanu uzębienia oraz wykonuje fotografie, pacjent otrzymuje film, tzw. ClinCheck, na którym uwidocznione są ruchy zębów wraz z ich pozycją docelową. Wspólnie z pacjentem oceniam uzyskany plan leczenia, który może być zmieniany w zależności od naszych oczekiwań. Po akceptacji ClinCheck’u pacjent otrzymuje pełen komplet alignerów, które zmienia co dwa tygodnie. Płytki te – alignery, są przezroczyste, wyprodukowane z mocnego plastiku o dużej elastyczności i są praktycznie niewidzialne dla oka obserwującego zęby leczonego pacjenta. Alignery nosi się w dzień i w nocy, a zdejmuje się je tylko do jedzenia. Po jedzeniu należy skrupulatnie umyć zęby i nałożyć je ponownie. Pacjent pojawia się w gabinecie co 6 tygodni w celu sprawdzenia przebiegu procesu leczenia.

Z Invisalign można wyleczyć prawie każdą wadę zgryzu, a sam proces leczenia trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Leczenie wad zgryzu metodą Invisalign jest przyjemniejsze dla pacjenta, w porównaniu z noszeniem tradycyjnego aparatu od którego nie można „odpocząć”. Co więcej, nie wymaga to prawie żadnych poświęceń w codziennym życiu.

Poznajcie historię Khadija

Całe leczenie trwało 18 miesięcy. Nosiłam alignery przez cały dzień, zdejmując je tylko przed jedzeniem czy piciem. Na tym właśnie polega piękno Invisalign – alignery dopasowują się do twojego życia. Dzięki terapii czuję się teraz dużo pewniej. Mówiąc krótko, odzyskałam swój uśmiech”

przed

po